Autorad G11 -37⁰C Niebieski Płyn do chłodnic

Plak Autorad G11 Płyn do chłodnic -37°C Niebieski to nowa formuła płynu do chłodnic wyprodukowana na bazie glikolu etylenowego i inhibitorów w technologii IAT. Zapewnia optymalną temperaturę pracy silnika oraz zabezpiecza przed zamarzaniem, przegrzaniem, korozją i kawitacją.

  • Przeznaczony do układów chłodzenia samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i silników przemysłowych
  • Zalecany do wszystkich rodzajów chłodnic, w tym również aluminowych
  • Mieszalny z innymi płynami do chłodnic na bazie glikolu etylenowego
  • Chroni elementy silnika przed korozją i zjawiskiem kawitacji
  • Nie zawiera azotanów, amin, fosforanów
  • Dostępny jako gotowy do użycia oraz koncentrat

Jakość potwierdzona Certyfikatem Instytutu Transportu Samochodowego ITS

Spełnia szereg norm krajowych i międzynarodowych:
PN-C 40007:2000, ANFOR NF R15-601, AS 2108, ASTM D3306, BS 6580:2010, CUNA NC 956-16, ONROM V 5123, FVV Heft R443, SAE J 1034, UNE 26-361

Nasze linie produktów

Dezynfekcja i czyszczenie

Produkty przeznaczone do ogólnego stosowania podczas czyszczenia oraz dezynfekcji.

Plak atomizery

Plak atomizery to wydajne i skuteczne produkty do codziennej pielęgnacji auta. Preparat możesz nanosić w postaci rozpylonej lub jednolitego strumienia.

Plak kokpity - aerozole

Plak to przede wszystkim wysoka jakość i skuteczność za przystępną cenę. To właśnie dlatego jesteśmy liderem polskiego rynku preparatów do czyszczenia i konserwacji kokpitów samochodowych.

Plak Practical line

Practical Line to 12 uniwersalnych produktów do czyszczenia i konserwacji. Możesz je stosować nie tylko w samochodzie sprawdzą się również w domu, garażu, a nawet w ogrodzie.

Plak Professional Line

Produkty przeznaczone do mycia myjkami samochodowymi (piany aktywne itp.)

Plak ściereczki

Wygodne i szybkie w użyciu nasączone ściereczki, które sprawdzą się nie tylko w samochodzie. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie czas i komfort.

Plak zapachy i nawiewy

Plak zapachy i nawiewy to nowa linia samochodowych odświeżaczy powietrza, które charakteryzują się unikalnym, 3 stopniowym systemem dozowania zapachu oraz produktów do czyszczenia nawiewów.

Produkty zimowe

Produkty zimowe to linia płynów do spryskiwaczy, odmrażaczy i silikonów. Została stworzona specjalnie po to, by ułatwić każdemu kierowcy spokojną podróż zimą.

Płyny do chłodnic

Płyny do chłodnic Plak Autorad na bazie glikolu etylenowego i technologii OAT zabezpieczą układ chłodzenia w Twoim samochodzie przez 5 lat lub 250 000 km.

Płyny do spryskiwaczy

Płyny do spryskiwaczy marki Plak skutecznie i szybko usuwają zabrudzenia z szyb, poprawiając widoczność podczas jazdy.Zapisz się i zyskuj!

Informujemy wcześniej o nowościach w ofercie, obniżkach cen!