PLAK OXYCAR Felga + Deironizer SMOCZA KREW

PLAK OXYCAR Felga + Deironizer SMOCZA KREW:

  • Wydajny środek w do czyszczenia felg aluminiowych, stalowych oraz kołpaków.
  • Może być stosowany jako „deironizer” – do usuwania pyłków metali i lotnej rdzy z lakieru samochodowego.
  • Jest bezlitosny dla wszelkich metalicznych osadów i rdzawych nalotów.
  • Dzięki neutralnemu pH jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni, również dla elementów gumowych, plastikowych i szklanych.
  • W miarę usuwania osadów zmienia barwę na czerwoną, sygnalizując tym samym swój czas działania i ukazując obszar zabrudzenia.
  • Jako deironizer polecany jest szczególnie do stosowania w przypadku pojazdów narażonych na długotrwały kontakt z metalicznymi zabrudzeniami, np. poruszających się czy parkujących w pobliżu torów kolejowych, odlewni czy hut.

Nasze linie produktów

Dezynfekcja i czyszczenie

Produkty przeznaczone do ogólnego stosowania podczas czyszczenia oraz dezynfekcji.

Plak atomizery

Plak atomizery to wydajne i skuteczne produkty do codziennej pielęgnacji auta. Preparat możesz nanosić w postaci rozpylonej lub jednolitego strumienia.

Plak kokpity - aerozole

Plak to przede wszystkim wysoka jakość i skuteczność za przystępną cenę. To właśnie dlatego jesteśmy liderem polskiego rynku preparatów do czyszczenia i konserwacji kokpitów samochodowych.

Plak Practical line

Practical Line to 12 uniwersalnych produktów do czyszczenia i konserwacji. Możesz je stosować nie tylko w samochodzie sprawdzą się również w domu, garażu, a nawet w ogrodzie.

Plak Professional Line

Produkty przeznaczone do mycia myjkami samochodowymi (piany aktywne itp.)

Plak ściereczki

Wygodne i szybkie w użyciu nasączone ściereczki, które sprawdzą się nie tylko w samochodzie. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie czas i komfort.

Plak zapachy i nawiewy

Plak zapachy i nawiewy to nowa linia samochodowych odświeżaczy powietrza, które charakteryzują się unikalnym, 3 stopniowym systemem dozowania zapachu oraz produktów do czyszczenia nawiewów.

Produkty zimowe

Produkty zimowe to linia płynów do spryskiwaczy, odmrażaczy i silikonów. Została stworzona specjalnie po to, by ułatwić każdemu kierowcy spokojną podróż zimą.

Płyny do chłodnic

Płyny do chłodnic Plak Autorad na bazie glikolu etylenowego i technologii OAT zabezpieczą układ chłodzenia w Twoim samochodzie przez 5 lat lub 250 000 km.

Płyny do spryskiwaczy

Płyny do spryskiwaczy marki Plak skutecznie i szybko usuwają zabrudzenia z szyb, poprawiając widoczność podczas jazdy.Zapisz się i zyskuj!

Informujemy wcześniej o nowościach w ofercie, obniżkach cen!